“Szczecin nie jest wioską z tramwajami” to hasło wymierzone we wszystkich tych mieszkańców Szczecina (i nie tylko), których najważniejszym hobby stało się narzekanie na wszystko co się dzieje w mieście, negowanie wszelkich inicjatyw i zaniżanie wartości miejsca, w którym się żyje, mieszka, uczy i pracuje.

Wszelkiej maści malkontentom mówimy zdecydowanie “NIE!”. Nie chcemy słuchać Waszego chronicznego zrzędzenia i przyglądać się Waszej absolutnej bezradności. Skoro sami nie potraficie nic zrobić dla swojego miasta, to zróbcie chociaż jeden dobry uczynek i przestańcie krytykować wszystko wokół. Może wydaje Wam się inaczej, ale naprawdę nikt nie chce Was słuchać.

Szczecin jest pięknym miastem o ogromnym potencjale. Mieszka w nim wielu fajnych ludzi o tysiącach pomysłów, którzy chcą zrobić coś dobrego dla miasta. I takich ludzi właśnie szanujemy. Dzięki Wam nasze miasto z dnia na dzień staje się coraz lepsze i fajniejsze!

Niniejsza strona jest kontynuacją i rozwinięciem akcji zorganizowanej na Facebooku, gdzie na każdym kroku staramy się pokazać, że tutaj – w Szczecinie – dzieje się ciągle coś wartego uwagi i że to miasto wcale nie jest (jak to ktoś kiedyś powiedział) wioską z tramwajami.


Grupa Trzymająca Władzę, czyli kto i za co tutaj odpowiada 🙂

Dla partnerów – nasze logo do pobrania

[Głosów:0    Średnia:0/5]