Kiedy ruszy przebudowa Galaxy?

“Galaxy? Nieee! Nigdy tam nie chodzę. Nie lubię takich molochów” – takie słowa słyszymy często od znajomych. A kilka dni później spotykamy ich przypadkiem podczas robienia zakupów. Gdzie? Oczywiście w Galaxy. Przebudowa centrum handlowego w samym centrum miasta miała pierwotnie ruszyć wiosną tego roku, jednak te plany przesunęły się nieco w czasie i prace mają rozpocząć się w marcu.

Hotel Dana już otwarty

Termin otwarcia nowego hotelu w miejscu dawnych Zakładów Przemysłu Odzieżowego “Dana” był kilkukrotnie przesuwany, jednak w końcu doszedł do skutku. Hotel Dana przyjmuje już pierwszych gości.

CUBAr, czyli latynoskie klimaty w centrum Szczecina

Od pewnego czasu w Szczecinie, obok klubów, w których królują najnowsze przeboje znane ze stacji radiowych, pojawia się coraz więcej lokali skierowanych do konkretnej grupy odbiorców. Mamy do wyboru kluby w których pobawimy się przy określonych rodzajach muzyki – funk, rock, a nawet disco-polo. W miniony piątek dołączył do tej grupy kolejny lokal “tematyczny”. W nowym klubie CUBAr można pobawić się w gorących latynoskich rytmach.

Przychodzi facet do kwiaciarni…

…wyciąga z kieszeni banknot i mówi: “Mam przy sobie tyle kasy i potrzebuję jakieś kwiaty”. W podobnej, nieco kłopotliwej sytuacji znalazła się chyba zdecydowana większość mężczyzn. Najczęściej my – faceci, chcemy wręczyć piękny bukiet, ale nie mamy zielonego pojęcia jak on ma wyglądać, z jakich kwiatów ma się składać, jaka wstążka ma go zdobić… Najczęściej wiemy, ile ma kosztować.

Niedziela bez zakupów

Najbliższa niedziela, 24 maja to nie tylko dzień, w którym wybieramy prezydenta, ale również święto, czyli dzień wolny od pracy. Tego dnia przypadają Zielone Świątki. Dlatego wszyscy zakupoholicy powinni przygotować się na to, że tego dnia sklepy będą zamknięte.

Nowy Browar Szczecin już otwarty dla gości

W zabytkowej kamienicy przy ul. Partyzantów, znanej jako dawny Dom Kultury Kolejarza, powstaje prawdziwe zagłębie gastronomiczno-rozrywkowe. Do znajdujących się tutaj popularnych lokali Rocker i Lulu Club, właśnie dołączył Nowy Browar Szczecin, który otworzył drzwi dla klientów we wtorek w samo południe.

1 2 3 4 16