Rowerowe serce WOŚP

Rowerowe serce WOŚP

Niewidomi Na Tandemach ze Szczecina i okolic zapraszają wszystkich miłośników dwóch kółek do przyłączenia się do akcji zorganizowanej w ramach 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę, 10 stycznia, w godzinach 11.00-14.00, na Jasnych Błoniach pojawią się tandemy uczestników akcji Niewidomi Na Tandemach. Poza zbiórką pieniędzy na rzecz WOŚP, odbędą się m.in. wspólne przejazdy na tandemach. W samo południe, podobnie jak to miało miejsce 2 lata temu, rowerzyści ustawią się w kształt wielkiego serca.

Tak wyglądało to w roku 2014, podczas 22. finału WOŚP w Szczecinie:

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/405231079684630/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 Responses

  1. This can be a “walking on egg shells time” with some children, and the better we know them through the commuincation that you speak of, can help us to determine the steps to take. Thanks Shirley.BG Jenkins recently posted..

  2. Alhamdulillah,Terimakasih banyak mbak Tika, Aamiin..aamiin, terimakasih atas doa-doanya. InsyaAlloh,kami akan berusaha mempertahankan yang terbaik yang bisa kami berikan kepada klien-klien kami. Semoga selalu berbahagia, mengenakan sepatu dari SepatuPremium.Com.

Dodaj komentarz