24. finał WOŚP w Szczecinie

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz dwudziesty czwarty. Finał odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę roku, która przypada 10 stycznia. W tym roku, pod hasłem “Mierzymy wysoko”, zbierane będą pieniądze dla oddziałów pediatrycznych i dla zapewnienia godnej opieki medycznej dla osób w podeszłym wieku.

Reklama

Tegoroczny miejski finał WOŚP odbędzie się w innym miejscu niż rok temu. Po ponad 20 latach przerwy impreza odbędzie się ponownie na ulicy Niedziałkowskiego, przed budynkiem studia TVP.

Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 21.00. Na miejscu odbędą się m.in. pokazy ratownictwa i sprzętu służb mundurowych, pojawią się także stoiska z bezpłatnymi badaniami i poradami medycznymi. Będzie można także dowiedzieć się jak udzielić pierwszej pomocy.

O godzinie 12.00, już po raz ósmy odbędzie się happening biegowy „Policz się z cukrzycą”.

Od godz. 13.00, na scenie będą prezentować się szczecińskie zespoły, w przerwach między koncertami prowadzone będą licytacje. O godz. 20.00 odbędzie się pokaz “światełka do nieba”, zrealizowany w ramach znanego projektu “P.I.W.O.” – efekty będzie można zobaczyć na wieżowcu przy ul. Niedziałkowskiego.

Poza główną miejską imprezą pod budynkiem TVP, w Szczecinie odbędzie się wiele mniejszych wydarzeń, podczas których będą zbierane fundusze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz