Złóż życzenia noworoczne Szczecinowi!

Nie olewamy miasta

Z początkiem 2016 roku rusza ogólnopolska akcja społeczna, mająca na celu stworzenie mapy miejskich potrzeb. Akcja “Nie olewamy miasta” obejmuje swoim zasięgiem 8 największych polskich miast, w tym również Szczecin. Każdy z nas może wziąć w niej udział i wygrać atrakcyjne nagrody.

Żeby wziąć udział w akcji, wystarczy, że wejdziemy na stronę www.nieolewamymiasta.pl i wybierzemy maksymalnie 5 elementów, których chcielibyśmy życzyć miastu w 2016 roku – boiska, siłownie pod chmurką, bezpłatne parkingi, toalety publiczne, wybiegi dla psów, ścieżki rowerowe itp., a następnie dodamy kilka słów od siebie – im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Na tej podstawie jury wybierze zwycięzców, którym przyzna atrakcyjne nagrody rzeczowe – spersonalizowane rowery oraz butelki na wodę z filtrem węglowym.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń konkursowych powstanie graficzna, ogólnopolska mapa miejskich potrzeb. Zostanie ona przekazana do urzędów miast, którym składamy życzenia na 2016 rok, w tym i do szczecińskiego magistratu. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz