Co się stało z zaginioną Justyną? W Szczecinie ruszają prace nad nowym filmem

Szczecin Nocą - kadr

Poranna audycja radiowa i miły głos prowadzącego: “Parę minut po godzinie szóstej… Jeszcze raz witam wszystkich słuchaczy. Dziś mamy czwartek, będzie słonecznie, temperatura do 25 stopni. I oby się tak utrzymało do weekendu”. Potem kilka słów o sytuacji na szczecińskich drogach i komunikat o poszukiwaniach zaginionej Justyny Przybysz, która zaginęła w sobotę późnym wieczorem. Co się stało z Justyną? W jakich okolicznościach zaginęła? Tego dowiemy się już niebawem. Ruszają właśnie prace nad filmem o tajemniczych wydarzeniach w Szczecinie.

Już wkrótce odbędzie się także casting, w którym udział może wziąć każdy, kto chciałby spróbować swoich sił na planie filmowym, u boku osób znanych z ekranów kin i telewizorów. Kto zagra w tej szczecińskiej produkcji? Na razie jest to owiane tajemnicą, jednak pierwsze szczegóły będzie można poznać już w styczniu, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, w której wezmą udział osoby odpowiedzialne za projekt oraz goście specjalni, w tym odtwórcy głównych ról.

Szczecin Nocą - kadr

Produkcją filmu zajęła się Iwona Sadowska, dziennikarka i reżyserka filmów dokumentalnych, wyróżniona za reżyserię w kategorii dokumentów długometrażowych podczas “Los Angeles Cinema Festival of Hollywood 2010” nagrodą “Award of Merit”, za film “Wolność jak płomień“, którego bohaterem jest znany polski muzyk Stan Borys. Za scenariusz oraz reżyserię filmu odpowiada Waldemar Rakoczy.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w pierwszych miesiącach 2016 roku. Premiera filmu planowana jest podczas przyszłorocznych wakacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz