Wystarczy perkusja i gitara!

AveCaesar + The Black HowlOstatni koncert cyklu Tego Słucham w 2015 r. to wieczór duetów perkusyjno-gitarowych. Zaprezentują się dwa składy: AveCaesar z Wrocławia oraz miejscowy The Black Howl. Oba zespoły wiedzą jak ze swoich  atrybutów zrobić użytek.

AveCaesar pochodzą z Wrocławia. Są świeżo po wydaniu debiutanckiej płyty „Training for utopia”. Na krążku dają się poznać jako grupa lubiąca punkty styczne kilku gatunków. To nie tylko ciężki grunge spod znaku Nirvany, ale również lekka ręka do melodii indie, przykrytych grubą warstwą, pełnego energii noise rocka. W oficjalnych kanałach podają, że zespół tworzą Mr Sowa i Mr Niedźwiedź. Nie pokazują twarzy – w maskach tych zwierząt pokazują się na wszelkich materiałach promocyjnych.

Drugim składem tego wieczora będą miejscowi The Black Howl. To mocne, garage-rockowe granie. Ich filozofia sprowadza się do prostego motta – Po co komu basista? Perkusja, gitara i wokal zupełnie wystarczają.
Koncert będzie kolejną, ostatnią w tym roku odsłoną cyklu koncertowego Tego Słucham, organizowanego przez portal TegoSlucham.pl oraz Klub Storrady.

AveCaesar + The Black Howl
Sobota 5 grudnia 2015, godz. 21.00
Szczecin, Domek Grabarza, ul. Storrady 2
Bilety: 15 pln
Wydarzenie fb:  https://www.facebook.com/events/1516367922015859 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz