W hołdzie Królowi Popu

Tribute to Michael Jackson Symfonicznie

Kto z nas nie zna chociaż jednego przeboju z repertuaru Michaela Jacksona? Już w najbliższą sobotę będzie można posłuchać największych hitów Króla Popu w niecodziennych aranżacjach. 5 grudnia w hali Azoty Arena odbędzie się koncert “Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.

Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, to niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy. I to właśnie te przeboje wypełnią projekt „Tribute to Michael Jackson”. Projekt pełen fascynujących brzmień, w który zaangażowanych zostało kilkudziesięciu artystów, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom muzyki na najwyższym poziomie.

Podczas koncertu, oprócz okazałej w pełnej krasie Orkiestry Symfonicznej l’Autunno, Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz kilkunastoosobowego bandu pod kierownictwem Jacka Piskorza usłyszymy: Natalię Kukulską, Kubę Badacha, Anię Dąbrowską oraz zespół Riffertone.

Koncert odbędzie się 5 grudnia 2015, o godz. 19:00, w hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/520875694717838/

Tribute to Michael Jackson Symfonicznie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz