Simplefields czyli Krzysztof Antkowiak i Marcin Domurat w Studiu S1

SimplefieldsW najbliższą sobotę, 5 grudnia, w Studiu S1 Radia Szczecin odbędzie się koncert, podczas którego słuchacze wybiorą się w sentymentalną muzyczną podróż przez ulice wielkich miast. Przed szczecińską publicznością zaprezentuje się projekt Simplefields, stworzony przez Krzysztofa Antkowiaka i Marcina Domurata.

Simplefields to projekt muzyczny inspirowany brzmieniami lat 60. i 70. zgrabnie nasycony jazzem, soulem, funkiem i swingiem. Efektem współpracy artystów jest płyta „Dirt on TV”, wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia, której patronem jest radiowa Trójka.

Artyści zabierają słuchaczy w sentymentalną podróż przez ulice wielkich miast, przywołując atmosferę zadymionych klubów, olśniewających kobiet oraz szwarccharakterów niczym z kart powieści Bukowskiego i Chandlera. Nieodłącznym elementem autorskich kompozycji duetu  są wizualizacje zaczerpnięte z archiwum kinematografii – w ten sposób twórcy chcą przypomnieć unikatowe dzieła, niekoniecznie znane szerszej publiczności.

Koncert Krzysztof Antkowiak & Marcin Domurat – Simplefields odbędzie się 5 grudnia o godz. 19.00 w Studiu S1 Radia Szczecin, przy ul. Niedziałkowskiego 24. Bilety w cenie 55 zł są do nabycia na stronie bilety.fm.

Więcej informacji na temat koncertu: https://www.facebook.com/events/140282746329496/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz