CUBAr, czyli latynoskie klimaty w centrum Szczecina

CUBAr

Od pewnego czasu w Szczecinie, obok klubów, w których królują najnowsze przeboje znane ze stacji radiowych, pojawia się coraz więcej lokali skierowanych do konkretnej grupy odbiorców. Mamy do wyboru kluby w których pobawimy się przy określonych rodzajach muzyki – funk, rock, a nawet disco-polo. W miniony piątek dołączył do tej grupy kolejny lokal “tematyczny”. W nowym klubie CUBAr można pobawić się w gorących latynoskich rytmach.

CUBAr działa w podziemiach dawnego “Odzieżowca” przy al. Niepodległości, gdzie jeszcze do niedawna znajdował się klub Senso. W klubie znajdują się dwa parkiety – duży, na którym usłyszymy mieszankę latynoskich rytmów i popularnych przebojów i mały, gdzie dominuje klasyka muzyki latynoskiej, czyli m.in. salsa, samba i merengue. Wystrój lokalu nawiązuje do jego tematyki. Na ścianach znajdziemy liczne zdjęcia oraz ciekawe malowidła przywołujące na myśl kraje Ameryki Południowej.

CUBAr

CUBAr

W klubie, poza tradycyjnymi imprezami tanecznymi, odbywać się będą koncerty oraz wydarzenia o tematyce latynoskiej. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://www.cubar.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/cubarclub.

CUBAr

 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

One Response

  1. Szybka zmiana wizerunku, aby złapać klientów których stracił poprzedni klub ? 🙂

Dodaj komentarz