Sfotografuj Pogodno!

Pogodno

Sprzęt fotograficzny, pojemna karta pamięci, ciepłe ubranie, wygodne obuwie, coś na ząb i termos z gorącą herbatą – w takie akcesoria powinni zaopatrzyć się wszyscy uczestnicy niedzielnego pleneru fotograficznego, który odbędzie się na Pogodnie. Do pokonania będzie dystans około 15 kilometrów, do sfotografowania dziesiątki ciekawych obiektów.
Pogodno

83. Plener Migawki odbędzie się szlakiem przyrodniczo-historycznym “Pogodny” – jednej z propozycji do przyszłorocznego Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Na szlaku znajdują się obecnie 53 obiekty, a biorąc pod uwagę charakterystykę Pogodna, może być ich znacznie więcej. Są to m.in. ciekawe miejsca z bogatą historią, oryginalne budowle i ciekawostki przyrodnicze, o których istnieniu wielu szczecinian nie ma pojęcia.

Początek pleneru w niedzielę, 8 listopada, o godzinie 10.00 przed budynkiem dawnych “Kontrastów”, obecnie siedzibą Stowarzyszenia Tęcza przy ulicy Wawrzyniaka. Udział jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma wydrukowaną mapkę z trasą szlaku i opisem najciekawszych miejsc.

Szlak Pogodny 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz