PoMOC uśmiechu 2015 – pomagamy Julii z Pyrzyc!

PoMOC Uśmiechu

W czwartek, 5 listopada, w Klubie Muzycznym Browar Polski odbędzie się impreza charytatywna, z której cały dochód przekazany zostanie na pomoc w leczeniu Julii Fijałkowskiej z Pyrzyc. Przed zgromadzoną publicznością wystąpią popularni stand-uperzy i szczecińskie zespoły muzyczne.

Julia ma 8 lat. W lutym wykryto u niej czterocentymetrowego guza mózgu i od razu podjęto się jego skutecznego usunięcia. Niestety okazało się, że nowotwór jest złośliwy i daje przerzuty do rdzenia kręgowego. Aby go wyleczyć, Julka poddawana jest radio i chemioterapii. Ciągłe dojazdy do szpitala, specjalna dieta, leki itp. bardzo szybko uszczupliły budżet rodziny Julii, stąd pojawił się pomysł imprezy, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na wsparcie dla chorej dziewczynki.

Na scenie Browaru Polskiego wystąpią:

Patryk Czebańczuk:

arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Tomek Kołecki Stand-up:

Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno został dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym na TVP 2 “Tylko dla dorosłych”.

Paweł Chałupka:

Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie, terroryzując przy tym sąsiadów, posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzeriach.

Jasiek Borkowski:

Polski stand-up’er, Jak sam o sobie mówi: “JestemJjasiek….nie Antek,nie Bartek, nie Michał nie Maciek tylko…Jasiek…płynnie i fajnie..uwielbiam litere “T” dlatego cieszę sie ze mam tak na imię…jak każdy wie urodziłem się…. jakoś w 86 -podobno nazwali to jakimś wybuchem na ukrainie, a ja jestem z Polski, byłem w niej zawsze, ze wszystkich, to właśnie w niej byłem najdłużej…..często się wywracam, podnoszę się wtedy i ide znów się wywrócić…”

Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą zespoły Chorzy i Zgredy.

Bilety w cenie 30 zł (całość przeznaczona na leczenie Julki) dostępne są na stronie www.wspieram.to/pomocusmiechu oraz w
Klubie Muzycznym Browar Polski, przy barze oraz w sklepie z telefonami “skuptelefonów.pl” (ul.Rayskiego 27).

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/438965569637151/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz