Seminaria Szczecin Aloud już po raz czwarty!

Seminarium Szczecin Aloud

Istnieje od blisko 4 lat i skupia wokół siebie pasjonatów Szczecina. Jedni uważają go za tubę propagandową szczecińskiego magistratu, inni cenią za ciekawe materiały i informacje na temat naszego miasta. Szczecin Aloud to pierwszy w Polsce oficjalny blog miejski tworzony przez samych mieszkańców. W ramach proaktywnych działań mających zainspirować kolejnych szczecinian, 4 listopada, po raz czwarty odbędą się warsztaty Szczecin Aloud.

Zdaniem malkontentów i hejterów jest to “tuba propagandowa urzędu miasta”, a autorzy wpisów są opłacani z pieniędzy podatników. Są to oczywiście kłamstwa. W grupie blogerów Szczecin Aloud znajdują się ludzie w różnym wieku, o różnych zawodach i zainteresowaniach, a ich działalność w ramach bloga jest jak najbardziej darmowa. Po prostu dzielą się oni swoimi pasjami, pokazują miasto z własnego punktu widzenia i robią to w swoim wolnym czasie, nie otrzymując za to żadnego wynagrodzenia, co niektórym może się wydawać nieprawdopodobne. Są to ludzie tworzący grupę przyjaciół, których łączy miłość do miasta w którym żyją na co dzień.

Seminaria z uznanymi twórcami internetowymi, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem stanowią stały punkt działalności Szczecin Aloud. W tym roku poruszane będą tematy budowania wizerunku w mediach społecznościowych i realizacji profesjonalnych fotoreportaży oraz tworzenia filmów i publikowania ich w sieci.

Tegoroczna, czwarta już edycja seminariów odbędzie się  4 listopada 2015 r. w Business Link Szczecin, w biurowcu Lastadia Office. Spotkanie odbędzie się w formie warsztatowej. W niewielkich grupach będzie istniała możliwość zbudowania lepszych relacji z prowadzącymi. Prelegentami podczas warsztatów będą:

  • Tomasz Lazar – światowej sławy fotograf, zwycięzca w konkursach fotograficznych w Polsce i zagranicą w m.in. World Press Photo Sony World Photography Award, International Photography Award czy BZWBK Press Photo.
  • Arlena Witt – językoznawca i tłumacz języka angielskiego. Pisze na blogu wittamina.pl, prowadzi na YouTube program “po Cudzemu”, w którym uczy mówić po angielsku.
  • Kacper Skoczylas – szczeciński bloger, organizator szczecińskich Czwartków Social Media.
  • Paweł Krzych – szczeciński bloger, organizator takich wydarzeń jak Tweetup Szczecin, Aula Szczecin.

Udział w seminarium jest darmowy. Zapisy już się zakończyły, jednak wciąż można wpisać się na listę rezerwową: http://4warsztatyszczecinaloud.evenea.pl/. Dla tych, którzy pozostaną w domu, przygotowana zostanie transmisja online, za pośrednictwem aplikacji Periscope.

Więcej informacji: http://blog.szczecin.eu/lifestyle/pasjonaci-ze-szczecina-po-raz-4-zainspiruja-mieszkancow-do-tworzenia/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz