Spacer “pogodnym” szlakiem

Spacer po Pogodnie

Pogodno to taka część Szczecina, w której czasem można stracić orientację w terenie. Duża ilość wąskich, krętych uliczek wśród drzew i pięknych willi sprawia, że można się zgubić, jednak może to się okazać całkiem miłym doświadczenie. Spacer po zakątkach Pogodna to prawdziwa przyjemność. Mogli się o tym przekonać uczestnicy niedzielnego spaceru.

Spacer po Pogodnie

Spacer po Pogodnie

Był to już drugi wspólny spacer ulicami Pogodna, podczas którego można było poznać wiele ciekawych historii na temat tej części miasta, przyjrzeć się różnorodnej i oryginalnej architekturze oraz bogatej roślinności, zrobić kilka zdjęć i miło spędzić czas w niedzielne popołudnie. Spacer odbył się trasą szlaku turystycznego “Pogodny”, który został zgłoszony do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Koncepcja szlaku otrzymała numer 28 na liście projektów w dzielnicy Zachód.

Kolejne spacery ulicami Pogodna już wkrótce.

Pogodno

Pogodno

Głosowanie na Szczeciński Budżet Obywatelski 2016 rozpoczyna się 1 października i potrwa 3 tygodnie. Każdy mieszkaniec Szczecina może wybrać 3 propozycje. Głosowanie będzie odbywało się drogą tradycyjną oraz przez internet. Szczegóły na stronie www.konsultuj.szczecin.pl.

 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz