Szczecińska ekipa w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”

Twoja twarz brzmi znajomo

Na antenę Polsatu wraca popularny program rozrywkowy “Twoja twarz brzmi znajomo”, w której znane osoby ze świata showbiznesu wcielają się w rolę gwiazd muzyki. W czwartej edycji programu pojawi się silna ekipa ze szczecińskim rodowodem.
MieszGranie - Michał Grobelny

W polsatowskim show swoich sił spróbuje dwójka artystów ze szczecińskim rodowodem. Pierwszym z nich będzie Michał Grobelny, 21-letni piosenkarz i multiinstrumentalista, który dał się poznać szerszej publiczności m.in. dzięki występom w programach “Mam talent” i “The Voice of Poland”. Możemy go również oglądać na antenie telewizyjnej “Jedynki” w popularnym teleturnieju “Jaka to melodia?”.

Bartek Kasprzykowski

Drugim szczecinianinem, obok Michała Grobelnego, którego zobaczymy na ekranach telewizorów, jest Bartek Kasprzykowski – aktor, który urodził się 38 lat temu w Szczecinie i którego znamy m.in. z ról w filmach “Karol. Człowiek, który został papieżem”, “Syzyfowe prace” i “Podejrzani zakochani” oraz serialach “Dom nad rozlewiskiem”, “Halo Hans” czy “Przyjaciółki”.

Oprócz Michała Grobelnego i Bartka Kasprzykowskiego, w programie “Twoja twarz brzmi znajomo” zobaczymy: Monikę Dryl, Katarzynę Glinkę, Natalię Schroeder, Zosię Zborowską, Michała Kwiatkowskiego i Krzysztofa Respondka.

“Twoja twarz brzmi znajomo” – emisja: Polsat, sobota, godz. 22.05. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz