Ostatnia szansa na bilety na Eska Music Awards 2015

Eska Music Awards 2015 - konkurs

Bilety na sobotnią galę Eska Music Awards 2015 już dawno zostały wyprzedane, ale można jeszcze przy odrobinie szczęścia dostać je za darmo. Czasu zostało niewiele, bo tylko do czwartku, do godziny 17.00 można wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówki. Wystarczy zrobić zdjęcie… na przystanku tramwajowym!

Radio Eska do promocji gali rozdania nagród Eska Music Awards 2015, która odbędzie się 29 sierpnia w hali Azoty Arena, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, w której można się znaleźć dzięki darmowej aplikacji Viuu, zainstalowanej w smartfonie lub tablecie.

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy pobrać aplikację i zeskanować za pomocą smartfona lub tabletu plakat promujący Eska Music Awards znajdujący się na wiacie przystankowej. Na ekranie urządzenia pojawi się charakterystyczny “ludzik”. Trzeba zrobić sobie z nim “odjechane” zdjęcie i używając aplikacji Viuu wysłać je na konkurs. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone biletami na sobotnią galę.

Termin nadsyłania zdjęć – 27 sierpnia, godz. 17.00. Ogłoszenie wyników już w piątek.

Regulamin konkursu: http://eska.pl/konkursema2015

Eska Music Awards 2015 - konkurs

Viuu to darmowa aplikacja, która pozwala korzystać w tradycyjnych kanałach komunikacji z technologii rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu za pomocą smartfona lub tabletu można zobaczyć ukryte materiały wideo, animacje, zdjęcia i pliki audio z materiałów drukowanych, które są oznaczone logo aplikacji. Aplikację Viuu można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz