Piąty “Szczeciner” z dwoma dodatkami jeszcze w tym miesiącu!

Szczeciner

Magazyn Miłośników Szczecina “Szczeciner” znany jest z tego, że ukazuje się dość nieregularnie, a każda jego premiera to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Nie inaczej będzie tym razem. Premiera najnowszego numeru “Szczecinera” odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

A co znajdzie się w najnowszym numerze? To na razie owiane jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że do numeru dołączone będą aż dwa dodatki – jeden z nich to “Siedem dekad polskiego Szczecina”, który ukazał się z okazji 70-lecia polskiego Szczecina, drugi to póki co niespodzianka.

Jeszcze do niedawna tajemnicą była data premiery piątego numeru “Szczecinera”, ale już wszystko stało się jasne. Miłośnicy naszego miasta spotkają się tym razem w Starej Rzeźni na Łasztowni – miejscu doskonale znanym wszystkim miłośnikom naszego miasta. Uroczysta premiera odbędzie się już w najbliższą środę, 29 lipca. Początek o godz. 17.30.

Szczeciner 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz