Czy w Szczecinie powstanie największy escape room w Polsce?

Escape room - Azoty Arena

Ostatnio bardzo dużą popularnością, nie tylko w Szczecinie, cieszą się “escape roomy”, czyli pokoje zagadek. Jest to gra polegająca na rozwiązywaniu różnych łamigłówek umożliwiających grupie uczestników wydostanie się w określonym czasie z zamkniętego pokoju. Jest taki plan, żeby w naszym mieście powstał największy tego typu obiekt – o powierzchni około 300 metrów kwadratowych.

Escape room “Przebudzenie Mocy” inspirowany jest uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dla jego potrzeb, w hali Azoty Arena został wygospodarowany olbrzymi lokal z niezależnym wejściem, dzięki czemu nawet największa impreza odbywająca się na hali, nie będzie dla graczy stanowiła większego problemu. Dzięki powierzchni 300 metrów kwadratowych nowy obiekt może okazać się największym w Polsce. W grze będzie mogło wziąć udział jednocześnie aż 8 osób, a na ucieczkę będą mieli 100 minut. Scenariusz jest już gotowy, ale do zrobienia zostało jeszcze sporo… i każdy z nas może pomóc!

Za pośrednictwem serwisu Wspieram.to prowadzona jest zbiórka funduszy na stworzenie “kosmicznego” wystroju escape roomu. Każdy z ofiarodawców może liczyć na różne formy podziękowania – w zależności od wysokości wpłaty. Szczegóły: https://www.wspieram.to/projekt/4819/najwiekszy-escape-room-w-polsce-przebudzenie-mocy.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz