GAFA na “Dziewannie”, czyli rejs z aparatem fotograficznym w dłoni

Plener GAFA na Dziewannie

Upalne niedzielne popołudnie. W słońcu temperatura sięga 50 stopni Celsjusza. Nie odstraszyło to jednak miłośników fotografii przed wybraniem się w rejs po Odrze, jej rozlewiskach oraz jeziorze Dąbie na pokładzie wycieczkowego statku “Dziewanna”. Na plenerze zorganizowanym wspólnie z Grupą Amatorskiej Fotografii Artystycznej stawiło się ponad dwadzieścia osób, które postanowiły uwiecznić na zdjęciach Szczecin od strony wody.

Miejskie bulwary, nabrzeża stoczniowe, a także malownicze dzikie tereny wzdłuż rzeki Święta oraz jezioro Dąbie – to wszystko można było zobaczyć z pokładu “Dziewanny”, a przede wszystkim uwiecznić to na fotografiach. W plenerze mógł wziąć udział każdy miłośnik fotografii – niezależnie od posiadanego sprzętu, doświadczenia i umiejętności. Zdjęcia robili zarówno zawodowi fotografowie jak i amatorzy. Posługiwali się zarówno profesjonalnymi lustrzankami jak i niewielkimi kompaktami, a nawet smartfonami.

Plener GAFA na Dziewannie

Plener GAFA na Dziewannie

Plener GAFA na Dziewannie

Efekty pleneru będziemy mogli poznać już wkrótce. Zdjęcia można nadsyłać na adres gafa.plener@o2.pl – zostaną one opublikowane w specjalnym albumie na profilu Grupy Amatorskiej Fotografii Artystycznej na Facebooku.

Ogromne podziękowania za możliwość zorganizowania pleneru należą się kapitanowi i załodze statku wycieczkowego “Dziewanna” – bez nich ten rejs nie mógłby się odbyć. Wszyscy, którzy nie mieli jeszcze możliwości podziwiać naszego miasta od strony wody, mogą skorzystać z oferty wycieczek “Dziewanną”, w które można się wybrać z nabrzeża przy Dworcu Morskim na ulicy Jana z Kolna. Więcej informacji: www.statek.pl.

Plener GAFA na Dziewannie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz