Przychodzi facet do kwiaciarni…

Zielony Kombinat…wyciąga z kieszeni banknot i mówi: “Mam przy sobie tyle kasy i potrzebuję jakieś kwiaty”. W podobnej, nieco kłopotliwej sytuacji znalazła się chyba zdecydowana większość mężczyzn. Najczęściej my – faceci, chcemy wręczyć piękny bukiet, ale nie mamy zielonego pojęcia jak on ma wyglądać, z jakich kwiatów ma się składać, jaka wstążka ma go zdobić… Najczęściej wiemy, ile ma kosztować. Od niedawna w Szczecinie istnieje takie miejsce, gdzie panowie mogą bez skrępowania zaopatrzyć się w kwiaty.

Przychodzi facet do kwiaciarni… a florysta też facet! Jest dobrze, bo pani florystka pewnie spojrzałaby na takiego klienta z politowaniem i pomyślała “kolejny nieogarnięty klient, który nie wie czego chce” – a tego często obawiają się panowie, którzy zwykle rozróżniają jeden gatunek kwiatów, czyli “kwiaty”. A facet faceta prędzej zrozumie i nie będzie żadnej konsternacji. I o to właśnie tutaj chodzi. W Szczecinie powstała niedawno kwiaciarnia “dla mężczyzn”, którą prowadzi mężczyzna o imieniu Łukasz.

Tuż obok Rynku Siennego na Podzamczu, w wąskim zaułku przy starym ratuszu, znajduje się niewielki lokal o oryginalnym, nieco surowym i nietypowym jak na tradycyjną kwiaciarnię wystroju. Można tutaj nie tylko kupić bukiet, ale także zasięgnąć porady na temat kwiatów, tego co obecnie jest w modzie, bo moda na kwiaty zmienia się tak samo jak w przypadku ubrań, sprzętu itp., a także bez skrępowania zamienić kilka słów na różne “męskie” tematy.

Zielony Kombinat

Zielony Kombinat

W oczekiwaniu na przygotowaniu bukietu, można usiąść przy stoliku i przejrzeć typowo “męskie” czasopisma – w kwiaciarni powstał bowiem kącik dla klientów, gdzie można na chwilę odetchnąć i poczekać na przygotowanie wiązanki.

W “Zielonym Kombinacie” można też zamówić bukiet “na później”, co z pewnością spodoba się pracownikom okolicznych firm, którzy wychodząc z pracy, o określonej godzinie będą mogli odebrać zamówiony bukiet i udać się do domu lub na spotkanie, podczas którego będą mogli obdarować koleżankę, narzeczoną, żonę lub mamę (a Dzień Matki już za moment!) piękną wiązanką.

Kwiaciarnia “Zielony Kombinat”
Szczecin, ul. Sienna 11

https://www.facebook.com/ZielonyKombinat
http://zielonykombinat.blogspot.com

Konkurs

Do wygrania bukiet o wartości 50 złotych, przygotowany w kwiaciarni “Zielony Kombinat”. Żeby wziąć udział w losowaniu nagrody, wystarczy polubić fanpage kwiaciarni (przycisk poniżej) i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie. Odpowiedzi należy nadsyłać za pomocą poniższego formularza do niedzieli, 24 maja, do północy. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową.

  1. (wymagane)
  2. (wymagany adres email)
  3. Bukiet kwiatów powinniśmy wręczać:
 

Zielony Kombinat

Zielony Kombinat 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz