Kwiaty – żywe obrazy – niebanalna wystawa w Café 22

Kwiaty - żywe obrazyKwiaty niekoniecznie muszą być ozdobą ogrodu. Są one także świetnym materiałem do tworzenia niebanalnych dzieł sztuki, o czym będzie można przekonać się już w najbliższą środę, podczas otwarcia wystawy florystycznej “Kwiaty – żywe obrazy”, którą będzie można podziwiać w Café 22.

“Kwiaty – żywe obrazy” to jedyna w swoim rodzaju wystawa prac, które są wykonane z roślin doniczkowych oraz kwiatów ciętych. Ich autorką jest szczecińska florystka i architekt krajobrazu Anna Kubiak prowadząca kwiaciarnię Zielona Moda.

Wszystkie obrazy zostały specjalnie przygotowane na wystawę w kawiarni na 22. piętrze wieżowca Pazim. Przez cały okres trwania ekspozycji będzie można je podziwiać, a nawet kupić.

Anna Kubiak od lat interesuje się i zajmuje florystyką oraz architekturą krajobrazu. Jej misja jako florysty to tworzenie trendów i zmiana przyzwyczajeń, budowanie nowego spojrzenia na rośliny i ich wykorzystanie w stylizacji i aranżacji wnętrz. Z miłości do kwiatów powstał pomysł na moją autorską pracownię Zielona Moda, gdzie autorka projektuje i tworzy.

Wernisaż: 6 maja, godz. 18.00, Café 22.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1557804484482827/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz