Jedź na wycieczkę rowerową i pomóż Beacie!

Wycieczka rowerowa - Pojezierze DrawskieMaj jest idealnym miesiącem na organizację wypraw rowerowych. Pogoda najczęściej sprzyja rowerzystom – nie jest ani za zimno, ani za gorąco, dlatego warto to wykorzystać i 9 maja wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem po bezdrożach Pojezierza Drawskiego, przy okazji spełniając dobry uczynek.

Wycieczka rozpocznie się w Silnowie, w sobotę, 9 maja, o godz. 11.30. Uczestnicy zwiedzą malownicze tereny Pojezierza Drawskiego, gdzie czekają na nich liczne jeziora, strumyki, pomniki przyrody i punkty widokowe. Dzięki przewodnikowi będzie można posłuchać ciekawostek historycznych i przyrodniczych. Po podróży będzie można posilić się i przenocować w przytulnym pensjonacie. Powrót planowany jest w niedzielę, 10 maja, w godz. 16.00-19.00.

Celem wyprawy jest nie tylko poznawanie pięknych zakątków naszego regionu, ale także niesienie pomocy osobie, która bardzo potrzebuje wsparcia.

Beata Klejdysz to młoda, zaledwie 35 letnia kobieta, która cierpi na nieuleczalną chorobę –  stwardnienie rozsiane. Jej choroba jest agresywna i bardzo szybko postępuje. Została zdiagnozowana w 2012 r., w przeciągu 2 lat jej stan się tak szybko pogorszył, że od 2014 r. porusza się wyłącznie  na wózku inwalidzkim. Beata nie poddaje się, każdego dnia walczy z chorobą.

Rodzina i znajomi Beaty także próbują podjąć się tej walki, aby maksymalnie ułatwić jej  codzienne życie. Niestety niezbędne do tego są środki finansowe, m.in. na rehabilitację i leczenie.  Stąd narodził się pomysł zorganizowania wycieczki rowerowej po Pojezierzu Drawskim, z której 10 procent dochodu zostanie przekazane na rzecz Beaty.

W akcję włączył się Pensjonat Kalina oraz gabinet rehabilitacji M jak Masaż.

Szczegóły na: www.bikenature.pl i na Facebooku – Bike Nature: https://www.facebook.com/pages/Bike-Nature/1547304872196097

Wycieczka rowerowa - Pojezierze Drawskie 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

One Response

  1. Aviatour Travel

    Szkoda, że dopiero czytam ten post. W tym roku nie dam rady, ale na pewno powiem znajomym, aby wybrali się na rowery z okazji tej pięknej i szlachetnej akcji. Jeżeli w przyszłym roku będzie podobna akcja dla Pani Beaty bądź kogoś innego na pewno postaram się włączyć. Pozdrawiam i gratuluję pomysłu. Dużo zdrowia i ciepłych dni Pani Beato!

Dodaj komentarz