Profesjonalne pranie wykładzin narożników i czyszczenie tapicerki w Szczecinie

 

Wiosenne porządki to tradycja związana nie tylko ze świętami wielkanocnymi. Zwykle, gdy tylko zrobi się ciepło, a przyroda budzi się do życia po zimowej przerwie, prawie każdy z nas chce nadać swojemu miejscu zamieszkania i pracy odrobinę świeżości. Czy warto robić samemu czyszczenie tapicerki ?

Nie każdy z nas jednak lubi wszelkie czynności z tym związane. Mycie okien, wielkie odkurzanie najmniejszych zakamarków, pranie dywanów, czyszczenie mebli, pranie tapicerki meblowej to czynności są zwykle bardzo czasochłonne, a w epoce pogoni za pieniądzem i pracy na kilka etatów, jest to często niewykonalne z powodu braku wolnego czasu.

pranie-naroznikow-szczecinPoza tym nie każdy z nas lubi sprzątać, a zaawansowane prace związane z doprowadzeniem obić lub wykładzin dywanowych do stanu używalności są czynnością, której za wszelką cenę wolelibyśmy uniknąć. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą firmy zajmujące się profesjonalnym utrzymaniem czystości w biurach i mieszaniach.

W Szczecinie możemy znaleźć bogatą ofertę firm oferujących swoje usługi w zakresie sprzątania, czyszczenia mebli, wykładzin i obić. Jedną z nich jest firma Czystko.pl oferująca szeroki zakres usług na terenie Szczecina i okolic: pranie dywanów, obić meblowych i tapicerki samochodowej z użyciem profesjonalnego sprzętu. Wystarczy zadzwonić i umówić się na najbardziej dogodny termin.

Powyższa firma specjalizuje się także w praniu i dokładnym czyszczeniu mebli tapicerowanych takie jak narożniki, kanapy, zestawy wypoczynkowe, materace, fotele i tym podobne. Możemy z czystym sumieniem polecić ich usługi ponieważ wiemy, że mają znakomite opinie na szczecińskim rynku. Istnieją od kilku lat i zawsze należycie wywiązują się z tego czego się podjęli. Każdy kto potrzebuje wyprać narożnik w swoim domu może zadzwonić i umówić wizytę specjalisty od prania narożników.

CZYSTKO.PL

Szczecin, ul. Wernyhory 17

Tel. + 48 502 855 337
Więcej informacji znajdziesz pod adresem internetowym http://czystko.pl/czyszczenie-kanap-naroznikow-wypoczynkow-u-klienta/ 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

One Response

  1. Polecam naprawde polecam ta firmę! Już kilka razy mnie uratowali bo mam wielki narożnik i czasem zdarza się, że mój piesek na niego narobi. Naprawdę potrafią zdziałać cuda i wyprać kanapkę dosłownie do nówki. Kiedyś próbowałam sama prac mój narożnik, ale po pierwszej wizycie Pana z czystko.pl dałam sobie spokój i jak coś się dzieje to od razu ich znowu zamawiam i zlecam czyszczenie tapicerki specjaliście od nich. To chyba najlepsza firma piorąca narożniki w Szczecinie i wiem co mówię bo korzystałam już z jakiś innych i nigdy nie byłam tak zadowolona jak wtedy gdy moim narożniczkiem zajęli się Panowie z czystko 🙂

Dodaj komentarz