Najlepsi z najlepszych, czyli Finał II Szczecińskiej Ligi Stand-Up

Finał Szczecińskiej Ligi Stand-up12 kwietnia Browar Polski będzie nie tylko pękał w szwach, ale także ze śmiechu. Spotkają się tutaj miłośnicy dobrego humoru na wielkim finale drugiej edycji Szczecińskiej Ligi Stand-Up. Będą nagrody, będą dyplomy, będzie dużo śmiechu, łez i dobrych żartów.

Dodatkowo dowiemy się, który z prowadzących jest lepszym rozśmieszaczem. Odbędzie się bowiem “Pojedynek Prowadzących”, którzy wystąpią z zupełnie nowymi tekstami i to widzowie, który otrzyma miano The Best Of The Best.

Wisienką na finałowym torcie będzie występ dwóch znakomitych, rozpoznawalnych i dobrych komików, których nie trzeba za bardzo przedstawiać:

Mariusz “Maryjusz” Kałamaga

Prezenter i prowadzący wielu imprez telewizyjnych, kabareciarz i standuper (Od 2003 roku współzałożyciel i członek kabaretu Łowcy.B, Członek i założyciel grupy „Poliż Stand up”), muzyk (założyciel i członek zespołu „Ja mmm Chyba Ściebie”)

oraz

Marcin Zbigniew Wojciech

Wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie.Jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika. Występuje z nową GRAUPĄ STAND-UP z Mariuszem Kałamagą z Łowców.B oraz Robertem Korólczykiem z Kabaretu Młodych Panów. Występuje również ze STAND-UP Kraków z Tomaszem Biskupem i Adamem Grzanką.

Początek o godz. 18.00.

Bilety do nabycia w “Browarze Polskim”:
przedsprzedaż – 25zł
w dniu imprezy – 40 zł

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1781382562087422/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz