“Szczecin nie jest wioską z tramwajami” w programie “Gap się”

Gap się

Mają wspólne zainteresowania, którymi są media – radio, telewizja, internet. Na co dzień uczą się i pracują – między innymi w lokalnych i ogólnopolskich mediach. W wolnym czasie tworzą swój własny, cykliczny program telewizyjny emitowany w sieci – także poświęcony mediom. Ekipa programu “Gap się” pojawiła się na szczecińskich bulwarach, gdzie zrealizowała pierwszy odcinek piątego sezonu.

W programie “Gap się” poruszane są przede wszystkim tematy związane z mediami i nowoczesnymi technologiami. Tworzą go ludzie z różnych części kraju, a przy nagraniu korzystają z łącz internetowych. Odcinki zwykle są nagrywane w domowych studiach, jednak tym razem członkowie ekipy postanowili spotkać się na żywo w jednym miejscu i pomimo niesprzyjającej pogody, wybrali Bulwar Gdyński. W nagraniu brało udział aż sześć kamer, w tym jedna na długim wysięgniku, co umożliwiło filmowanie z góry i jeszcze lepsze ukazanie walorów szczecińskich bulwarów.

Gap się

W pierwszym odcinku piątego sezonu “Gap się” możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat radia cyfrowego i rozwijającej się technologii DAB+, a także na temat nowej formy przekazu, jakim są niezależne media internetowe, m.in. blogi, w których możemy poczytać subiektywne opinie i komentarze na temat otaczającej nas rzeczywistości. “Szczecin nie jest wioską z tramwajami” został ukazany jako jeden z przykładów takiej formy przekazu.

Gap się

Gap się

Więcej informacji o programie “Gap się”, a także bieżące i archiwalne odcinki można znaleźć na stronach: www.facebook.com/gapsietv i www.youtube.com/gapsietv.

gapsie001_640 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz