Wkrótce ruszy rozbudowa Galaxy

Galaxy

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników “shoppingu” w galeriach handlowych, ale też niestety zmartwi tych, którzy stronią od takich miejsc i uważają je za zagrożenie dla drobnego handlu. Prawdopodobnie już wiosną ruszy rozbudowa centrum handlowego Galaxy.

Jak donosi Radio Szczecin, właściciel centrum handlowego w ciągu najbliższych dni ma wystąpić o pozwolenie na budowę. W miejscu, gdzie do niedawna stał hotel Neptun, za 300 milionów złotych ma powstać nowe skrzydło budynku. Zmianie ma ulec również układ drogowy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.

Prace budowlane mają być prowadzone tak, aby nie przeszkadzać klientom w zakupach. Ich zakończenie planowane jest za około 2 lata.

Czy podoba ci się pomysł rozbudowy Galaxy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Galaxy

Galaxy 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

One Response

  1. Ja mieszkam na Warszewie i uważam, że tu jest mało takich lokalnych centrów handlowych. To nawet nie chodzi o bycie jakimś wielkim fanem shoppingu, ale wiadomo, że i tak robimy zakupy i tak. Ubrania, rzeczy do szkoły dla dziecka, większe spożywcze. Nie wszystko kupi się w sklepiku czy dyskoncie. A w Szczecinie dużo takich miejsc nie ma. Na Warszewie w każdym razie mi brakuje

Dodaj komentarz