Jacyna-Witt czy Krzystek? (sonda)

Reklama

Małgorzata Jacyna-Witt / Piotr Krzystek

W drugiej turze wyborów prezydenckich zmierzą się: Piotr Krzystek, który w pierwszej turze otrzymał 46,5 procent głosów oraz Małgorzata Jacyna-Witt, której poparcie wynosiło 17,7 procenta. Głosowanie odbędzie się 30 listopada.

Reklama

Na kogo oddasz swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
 
Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

8 Responses

 1. Nie rozumiem ludzi co zrobil nasz aktualny prezydent ze tak go lubimy ? Jakie czyny ? Jedynym udanym projektem sa bulwary jedynie chyba to bo reszta z opoznieniem i generowac bedzie tylko koszty dla miasta a przychody sie kurcza ?
  Naprawde polityka miasta jest glupia i nie dziwie sie ze sie marginalizujemy chyba Koszalin naprawde zasluguje na secesje. Jak same miasto Szczecin sie nie rozwija. Miasto pieknieje ? fakt ale kazdy glupek potrafi to zrobic na kredyt pytanie kto go splaci a splacimy go my.

 2. Ludzie jacy wy jesteście naiwni, Krzystek już tyle złego w tym mieście narobił że więcej spieprzyć tylko on potrafi. Fable czytając Twoje wypociny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z Twojej głupoty. Skoro głosujesz na Krzystka to albo jesteś niezłym d**olizaczem albo kolesiem tego pana. Miasto marazmu, zadłużone jak tylko można, zero miejsc pracy dla młodych poza marketami. Nagrody dla rodzin, kolesi czyt Prezesów Spółek Gminy Miasta Szczecin po 40 tyś złotych. Głosujcie dalej na tego pana to za 4 lata będziemy na ostatnim miejscu w rankingu rozwijających się miast. Młodzi pouciekają a winni jesteście wy wyborcy i d**olizacze Krzystka.

 3. Jakie korzystne ujęcia obu kandydatów 😀
  Ja zagłosuję oczywiście na Krzystka. Nie wolno dopuścić żeby miasto znów trafiło z ręce kogoś, mówiąc oględnie, niepewnego pod wieloma względami.

 4. Tomasz Gontarz

  Żaden szanujący się szczecinianin – szczególnie najemca lokalu komunalnego – nie powinien i nie może głosować na Krzystka w drugiej turze. Czynsze wzrosły o 100% i od grudnia dalej będą rosły. Zniszczone jest centrum miasta. Aleja Kwiatowa, biurowce na bramie portowej pod czas gdy mamy mnóstwo nieużytków. Już nie wspomnę o złamaniu praw człowieka przy wywłaszczaniu właścicieli willi Grunenberga. Ten tramwaj w okolicach willi ma szerokość dwóch orlików – kretyństwo największego kalibru. Ale i tak najgorsze są te czynsze. Płacę 850zł z wodą i CO za 50 m2. W mieszkaniu są dwie osoby. Wcześniej było 460zł. To jest rozbój. A okna każą mi sobie wymienić na własny koszt bo pieniędzy nie ma. Jak k***a nie ma? Złodzieje. Precz z Krzystkiem.

  • I oddanie mieszkań za darmo wieloletnim dłużnikom ma przyczynić się do rewitalizacji? Boże, to już jakaś krucjata przeciwko logice. Kiedy ta pani zacznie kwestionować, że 2+2 =4?

  • Ale nikt nie chce oddawać nikomu mieszkań za darmo Kalkulacja jest prosta: chyba lepiej, żeby zaczęli w ogóle płacić za mieszkanie, nawet od teraz, niż mieliby nie płacić w ogóle, bo są i tak zadłużeni. Sam/sama policz co daje dodatni bilans. Zacząć otrzymywać opłaty od teraz czy dalej naliczać dług czynszowy łudząc się, że ktoś go kiedyś spłaci. To jest sposób na mobilizację tych ludzi, żeby zaczęli płacić a nie powiększać zadłużenie.

  • Szczecinianka_Turzynianka

   no jasne Krzystek jest pewniakiem…racja i to sprawdzonym pewniakiem…oczywiście…tylko, że sprawdzonym w kwestii marnowania naszej kasy i wyciągania jej dla siebie i swojej rodziny naszym kosztem…. każdy byłby zadowolony gdyby dostał zwrot kilkuset tysięcy za remont…tylko dlaczego on jedni mogą a drudzy nie? bo wiadomo kto pociąga za sznurki… otwórz oczy – 8 lat wciskania kitu wystarczy

 5. Głosując na Krzystka akceptujemy wysprzedawanie gruntów dla kościoła za 1% ich wartości przez prezydenta, podwyżki opłat np. ostatnio czynszów komunalnych o 50%, opóźnianie inwestycji przez złe zarządzanie i przez to wzrost ich kosztów (Arkonka, Filharmonia, hala itd). Dług miasta się powiększa, miasto nie zarabia na jego pokrycie, więc będą dalsze podwyżki. Teraz jest ostatnia szansa, żeby coś zmienić. Nie bójcie się zmian 🙂

Dodaj komentarz

*