MieszGranie… czyli granie w mieszkaniu

MieszGranieZ okazji Święta Muzyki (21 czerwca) ekipa portalu SzczecinGłówny.org wraz z przyjaciółmi przywraca muzykę na salony, inaugurując cykl koncertów granych w szczecińskich mieszkaniach.

Koncerty w mieszkaniach, czy inaczej housegig’i, są bardzo popularne na zachodzie. Do Polski moda
na takie wydarzenia dopiero wchodzi. Redakcja portalu SzczecinGłówny.org postanowiła zrobić coś, czego nikt w kraju jeszcze nie próbował – zorganizować nie jeden koncert, a cały cykl MieszGrań!

Najwspanialszy i najbardziej intensywny odbiór emocji, które dostarczają artyści, zachodzi w trakcie kameralnych, intymnych spotkań. Cóż może być bardziej intymnego jak własne mieszkanie? MieszGrania będą odbywać się cyklicznie w różnych częściach miasta, a na każdy z występów dany artysta przygotuje również jedną, nigdy wcześniej nie graną przez siebie, piosenkę innego wykonawcy. Od razu zaznaczyć trzeba, iż artyści nie występują we własnych mieszkaniach!

Aby zdobyć wejściówkę na wydarzenie, fani będą musieli wykazać się kreatywnością. Wszak
nie codziennie można mieć prawie „prywatny” koncert w kapciach.

OHO!KOKO

Pierwszą gwiazdą cyklu jest powstały w 2010 roku szczeciński duet OHO!KOKO znany między innymi
z występów w „Mam Talent” oraz „Must Be The Music”. Ala Kruk i Marek Szul są również laureatami Grand Prix Festiwalu Młodych Talentów 2013. Obecnie pracują nad materiałem na swój debiutancki krążek.

Informacje dotyczące konkursu: http://www.facebook.com/SzczecinGlowny i http://www.facebook.com/MieszGranie 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz