Zoom na Starkę – plener fotograficzny

Zoom na Starkę

Szykuje się prawdziwa gratka dla fotografów-amatorów, którzy lubią zwiedzać i uwieczniać na zdjęciach miejsca, które na co dzień są niedostępne dla zwykłego śmiertelnika. 21 maja odbędzie się plener fotograficzny, podczas którego będzie można sfotografować tereny Szczecińskiej Fabryki Wódek “Starka”.Plener “Zoom na Starkę” odbędzie się w środę, 21 maja o godz. 10.00 na terenie fabryki przy ul. Jagiellońskiej. Uczestniczyć w nim będzie będzie grupa około 20-30 osób, które pod opieką przewodnika zwiedzą miejsce, w którym powstaje słynna szczecińska Starka – m.in. znajdujące się głęboko pod powierzchnią ziemi piwnice, w których, w dębowych beczkach leżakuje ten legendarny trunek.

Zoom na Starkę

Plener adresowany jest dla fotografów-amatorów. Tutaj nie liczy się jakość i cena sprzętu – pierwszeństwo mają osoby, które nie są profesjonalnie związane z fotografią. Żeby zgłosić swój udział, należy na adres gafa@hot-point.pl wysłać następujące dane: imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu.

Zoom na Starkę

“Zoom na Starkę” jest drugim plenerem z cyklu “Zoom na…” organizowanym przez Grupę Amatorskiej Fotografii Artystycznej GAFA. Poprzedni odbył się w ubiegłym roku na terenach dawnej Stoczni Szczecińskiej.

Zoom na Starkę 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz