W Szczecinie powstaje komedia erotyczna… z plasteliny

Seks dla opornych

8 kwietnia w studiu filmowym 13 Muz rozpoczęła się produkcja najnowszego filmu animowanego Izabeli Plucińskiej. Jest on adaptacją sztuki teatralnej “Seks dla opornych” kanadyjskiej autorki Michele Riml i w całości ulepiony zostanie z plasteliny.

Obraz filmowy jest zabawną, pełną trafnych spostrzeżeń komedią o damsko-męskich relacjach, w której każdy może odnaleźć samego siebie. Plastelina, w której Izabela Plucińska specjalizuje się od wielu lat, pozwala na zabawę formą i wyjście poza realistyczne ramy. „Seks dla opornych” to niemiecko-polsko-kanadyjska koprodukcja filmowa.

Seks dla opornych

Seks dla opornych

Seks dla opornych

W polskiej wersji językowej głosów udzielą Beata Zygarlicka i Konrad Pawicki. Zdjęcia do filmu odbywają się w Berlinie i w Szczecinie. W realizacji filmu uczestniczą studenci Katedry Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie . Studio filmowe mieści się w 13 muzach. Postprodukcją filmu zajmą się kanadyjczycy. Podczas dni zdjęciowych odbywających się w Szczecinie, nakręcony zostanie making of, który obok dokumentacji działań, będzie promował Szczecin i województwo zachodniopomorskie.

Polskim producentem filmu jest Fundacja Las Sztuki oraz Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film, który finansowo wsparł przedsięwzięcie.

Partnerami strategicznymi projektu są 13 muz oraz Katedra Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie.

Seks dla opornych

Seks dla opornych 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz