Szczecin w plebiscycie “Świeć Się”

Szczecin po raz kolejny bierze udział w plebiscycie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne “Świeć Się” organizowanym przez Grupę Energa. Czy uda nam się powtórzyć sukces sprzed 2 lat? To zależy od internautów.

Plebiscyt na najlepiej oświetlone miasto w Polsce składa się z dwóch etapów. Najpierw liderów z poszczególnych województw głosujący wybiorą w etapie wojewódzkim, trwającym od 2 grudnia 2013 r. do 2 stycznia 2014 r. Następnie spośród 16 laureatów do 12 stycznia 2014 r. internauci wybiorą zwycięzcę, który otrzyma nagrody w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, z przeznaczeniem dla domu dziecka, lub na inny cel charytatywny. Po raz pierwszy w historii plebiscytu zostaną nagrodzeni również zwycięzcy etapów wojewódzkich. Otrzymają oni nagrody w postaci drobnego sprzętu AGD – również z przeznaczeniem dla domu dziecka.

Głosowanie odbywa się na stronie www.facebook.com/swiecsie.

Dotychczasowymi zwycięzcami w plebiscycie były: Rzeszów, Szczecin oraz Bielsko-Biała.

Czy Szczecin ma szansę ponownie znaleźć się na podium. Znając zaangażowanie naszych internautów – jak najbardziej. Jednak kilkuletni brak jakichkolwiek inwestycji w świąteczną iluminację miasta sprawiło, iż nie jest ona już tak atrakcyjna jak w latach ubiegłych i na tle innych miast wypadamy raczej ubogo. Warto w przyszłym roku pomyśleć nad tym, aby naruszone zębem czasu, wybrakowane i często po prostu zniszczone i brudne dekoracje wymienić na nowe lub uzupełnić o coś, co nada świątecznemu wizerunkowi Szczecina nieco świeżości.

Szczecińskie iluminacje świąteczne – galeria na Facebooku 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz