Mikołajki w schronisku

W najbliższą sobotę, 7 grudnia, w szczecińskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy al. Wojska Polskiego, odbędzie się pierwsza w historii tego miejsca impreza mikołajkowa.

Wszyscy, którzy w tym dniu odwiedzą schronisko, mogą liczyć na spotkanie z prawdziwym Mikołajem i jego świtą – słodki upominek gwarantowany jest dla każdego gościa. Ciekawe prezenty czekają też na wszystkie, adoptowane w ten weekend zwierzaki – kupony rabatowe na szkolenia oraz do salonu psiej piękności.

W tym wyjątkowym dniu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad najlepszych w mieście behawiorystów, szkoleniowców i groomera. Swój udział w sobotniej imprezie zapowiedziały Fundacja Viva Koci Szczecin oraz Stowarzyszenie Nadzieja Amstaffa TTB Szczecin – doskonali specjaliści w swoich dziedzinach.

Cel akcji jest znacznie szerszy niż to się może na pierwszy rzut oka wydawać. Chodzi przede wszystkim o pokazanie szczecinianom, że za tym płotem tętni życie i wizyta w schronisku nie musi być przygnębiająca. Wolontariusze pokażą to miejsce od przysłowiowej kuchni, zapoznają ze swoimi podopiecznymi i pomogą zainteresowanym w doborze odpowiedniego zwierzaka.

Bezdomne psiaki i kociaki liczą jednocześnie na hojność ze strony wszystkich odwiedzających. Pod choinką będzie można zostawić karmę, żwirek, kołdry, koce, obroże, smycze, akcesoria pielęgnacyjne, drapaki, kuwety i zabawki.

Nie kupuj – adoptuj!

Impreza odbywać się będzie w godzinach od 11.00 do 15.00.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz