Miejski Sylwester na Jasnych Błoniach w dyskotekowych rytmach

Zbliżający się ku końcowi rok 2013 szczecinianie witali na Jasnych Błoniach w rytmie samby. W tym roku Jasne Błonia zamienią się w dyskotekowy parkiet. Na scenie zagrają: Wet Fingers, CJ Stone i The Nycer.

Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmi: „Będzie się działo! Mega Boombox Party_Sylwester 2013”. Noworoczna impreza będzie miała bowiem charakter pokazu audiowizualnego muzyki klubowej. Podczas zabawy nie zabraknie najlepszych  hitów z dyskotekowych parkietów oraz wystrzałowego pokazu sztucznych ogni i największego tanecznego parkietu pod gwiazdami.

Na specjalnie przygotowanej scenie w kształcie boomboxa, kultowego radiomagnetofonu,  wystąpią DJe z Polski i zagranicy. Szczecińską publiczność rozgrzeją takie gwiazdy jak Wet Fingers, CJ Stone i duet The Nycer. Zabawa światłem i obrazem skompilowana w jednym miejscu i czasie w rytm znanych przebojów przeniesie wszystkich uczestników w inny wymiar.

Zabawa rozpocznie się o godz. 22.00. Tradycyjnie o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Scena ustawiona będzie na Jasnych Błoniach za parkingiem przy ul. Piotra Skargi.

Wet Fingers – za tym projektem ukrywa sie dwóch producentów – DJ Adamus i Mafia Mike. Obaj od ponad dekady aktywnie działają na scenie muzycznej. Założeniem powstania duetu producentów była rewitalizacja polskiej muzyki. Na bazie sampli starych, polskich przebojów powstała pierwsza płyta duetu z bardzo popularnym, radiowym hitem “Hi Fi Superstar. Utwór ten podbił wszystkie listy przebojów w najbardziej popularnych rozgłośniach w Polsce. Większość singli Wet Fingers dociera do top 10 najczęściej granych utworów w polskich klubach i dyskotekach. Duet w ciagu ostatnich lat grał z największymi gwiazdami muzyki elektronicznej jak Tiesto, Paul Van Dyk, Deadmou5 czy Eryk Prydz. Są również regularnie zapraszani na większość prestiżowych festiwali jak Global Gathering, Tunel Electro City czy Sunrise Festival.

CJ Stone aka “Andreas Litterscheid”  – od ponad piętnastu lat działa z wielkim powodzeniem na rynku muzycznym i jest jednym z najbardziej utalentowanych DJ-ów i producentów na scenie klubowej i pop na całym świecie.  Jego wysokiej jakości remixy znanych międzynarodowych artystów, takich jak Tiesto, Benny Bennasi i Silver  sprawiły iż CJ Stone znany jest wszystkim na świecie. Koncertował m.in. w Kanadzie, Rosji, USA i wszystkich krajach Europy. Jego własne utwory jak „Be Loved” okupowały czołowe miejsca europejskich list przebojów. CJ Stone był producentem utworu „Crazy Frog”, który błyskawicznie stał się ogólnoświatowym hitem.

The Nycer – duet tworzą Andy Rock i Ken Roll. Muzycznie poruszają się w klimatach elektro house, pop i dance. Obaj pochodzą z Francji. Rezydują w Nicei w klubach na Francuskiej Rivierze. Przyjaźń i wspólna pasja zaowocowały w 2008 roku powołaniem do życia projektu The Nycer. Debiutowali EP-ką „Feel So Good” w Work Machine, następnie dla międzynarodowej wytwórni Armada Music (założonej przez Armina van Buurena) nagrali krążek „Naked”. Trzecim wydawnictwem jest materiał zatytułowany „Who Let The Dogs Out”. W 2010 roku wraz z Deeci wydali singiel „Losing Control”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz