“Metamorfozy Par” – pierwszy casting już za nami!

Reklama

Pierwszy casting do nowego programu Telewizji Pomerania “Metamorfozy Par” już za nami. Jego uczestnicy będą mieli niecodzienną szansę dokonania zmian w swoim życiu pod okiem specjalistów… i kamery telewizyjnej.

Reklama

Przesłuchanie do programu odbyło się w sobotę w studiu Telewizji Pomerania w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy. Na kandydatów – par małżeńskich lub osób żyjących w nieformalnych związkach, czekało kilka prostych zadań: wypełnienie ankiety, rozmowa z organizatorami oraz pozowanie do zdjęć. Pary, które zostaną wybrane z grona kandydatów czekają spotkania ze specjalistami od pięknego wyglądu – stomatologami, lekarzami medycyny estetycznej, stylistami i instruktorami fitness, a co za tym idzie – szansa na nowy atrakcyjny wizerunek i popularność zdobyta dzięki obecności na ekranie telewizorów. Cały proces będzie można bowiem zobaczyć na antenie Telewizji Pomerania w kolejnych odcinkach “Metamorfoz Par”.

W castingu wzięli udział zarówno przedstawiciele młodszego jak i starszego pokolenia, żyjący w związku małżeńskim lub planujący ślub w przyszłości. Organizatorzy wybrali już pierwszych uczestników, ale lista nie jest jeszcze zamknięta, więc wszyscy, którzy nie mogli wziąć udziału w sobotnim castingu lub po prostu zabrakło im odwagi, mają kolejną szansę na spróbowanie swoich sił. W przyszłą sobotę, 30 listopada o godz. 10.00 odbędzie się drugie przesłuchanie. Chętni do wzięcia udziału w programie powinni wysłać zgłoszenie na adres metamorfozy@pomerania.tv i następnie przyjść do Galaxy na casting.

Szczegółowe informacje na stronie www.metamorfozy.pomerania.tv.

 
Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz

*