Rowerowa gra miejska na urodziny Rowerowego Szczecina

Stowarzyszenie Rowerowy Szczecin obchodzi ósme urodziny i z tej okazji zaprasza wszystkich rowerzystów, którzy chcą aktywnie spędzić dzień na rowerze, a jednocześnie świętować, do wzięcia udziału w grze miejskiej, która odbędzie się w sobotę 16 listopada.

Start o godzinie 14:30 na pl. Grunwaldzkim. Do wykonania będzie 6 różnych, ciekawych i nie zawsze prostych zadań, z którymi nieraz muszą sobie radzić miejscy rowerzyści. Liczyć się będzie pomysłowość i spryt, a także znajomość przepisów.

Zespoły 2-4 osobowe mogą zgłaszać chęć udziału pod adresem http://www.doodle.com/nxfygtpfa9c5gp7h.

Należy zabrać ze sobą wszystko co zwykle na rowerze jest potrzebne, począwszy od kluczy rowerowych, przez dętki, pompki, troki, lampki, zapięcia do roweru, na sakwach kończąc. Może przydać się dosłownie wszystko.

Druga część urodzin odbędzie się w siedzibie Rowerowego Szczecina na ul. Dworcowej 19, gdzie odbędzie się podsumowanie gry, wręczenie nagród i dyskusja na “rowerowe” tematy. Mile widziane są również osoby, które nie chcą brać udziału w grze miejskiej, ale są zainteresowane dyskusją na tematy ważne dla szczecińskich rowerzystów i które chciałyby się aktywnie zaangażować w działania stowarzyszenia Rowerowy Szczecin.

Start: 16 listopada 2013 r., godz. 14.30 – pl. Grunwaldzki

Zgłoszenia: http://www.doodle.com/nxfygtpfa9c5gp7h

Termin zgłoszeń: 14 listopada (czwartek) godz. 23:59. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz