Forge of Stars: finały WCS już w sobotę!

Reklama

Starcraft® II 2013 World Championship Series Grand Finals zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji inicjatywa Forge of Stars oraz Barcraft Szczecin zapraszają już w najbliższą sobotę, 9 listopada do Kicker Pub w Szczecinie na relację na żywo z ostatniego dnia rozgrywek WCS.

Reklama

Start o godzinie 16:00, wstęp wolny. W planie moc atrakcji, w tym drużynowy turniej Starcraft II: Heart of the Swarm w formacie 2 na 2, konkursy w których każdy ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody, drinki w tematyce Starcraft oraz 15% rabat na pizzę od Night Pizza Szczecin.

Finały tegorocznego WCS będą wyjątkowe dla wszystkich entuzjastów serii Starcraft. Wracają na Blizzcon®, na którym w 2011 roku zebrały gigantyczną widownię oraz były sceną tytanicznych zmagań zawodowych graczy Starcraft II. Dodatkowo są pierwszą okazją do wyłonienia najlepszego gracza w Heart of The Swarm. O ile zeszłoroczne finały WCS były fantastyczną gratką fanów Starcraft II, to ich tegoroczna odsłona była sceną dla gry na zupełnie nowym poziomie. W wielkich finałach, podsumowujących trzy sezony niesamowitej rywalizacji i dominacji Koreańczyków we wszystkich regionach WCS, zmierzy się ze sobą szesnastu najlepszych graczy rywalizujących o łączną pulę nagród w wysokości 250 000 USD. Mówiąc krótko: finały WCS 2013 to turniej, który koniecznie trzeba zobaczyć!

Prócz niesamowitych emocji e-sportowych związanych z Blizzconem czekają na Was dodatkowe atrakcje. Wydarzenie rozpocznie się drużynowym turniejem Starcraft II: Heart of the Swarm w formacie 2 na 2. Zapisy do turnieju trwają do 9 listopada do godziny 15:00. Ilość miejsc jest ograniczona do zaledwie 8 drużyn dwuosobowych. Nie czekajcie więc dłużej i wysyłajcie zgłoszenia na adres turniej@forgeofstars.com. Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody:

Pierwsze miejsce
nagroda główna – dwa zaproszenia na dwie gry w LABIRYNT Laser Tag Szczecin dla 4 osób,
upominek w postaci 100 zł do wykorzystania na barze w Kicker Pub,
dwie książki Starcraft II: Punkt Krytyczny Christie Golden,
dwa pendrive’y o pojemności 2GB.

Drugie miejsce
dwa zaproszenia na dwie gry w LABIRYNT Laser Tag Szczecin dla 2 osób,
dwie książki Starcraft II: Punkt Krytyczny Christie Golden,
dwa pendrive’y o pojemności 2GB.

Trzecie i czwarte miejsce
dwa pendrive’y o pojemności 2GB,
vouchery na dwie dowolne pizze w Night Pizza Szczecin.

Zwycięska drużyna otrzyma również czempiońskie wiadro czipsów. Każdy z uczestników będzie miał też prawo do zabrania ze sobą do domu jednego z 16 plakatów przedstawiających uczestników tegorocznego WCS Grand Finals.

Na tym jednak nie koniec. Wszystkich widzów zapraszamy do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W planie między innymi loteria, konkurs bracketowy oraz konkurs wiedzy o Starcraft. Do zgarnięcia czekają vouchery na kartę rabatową Elite Card, książka Starcraft II: Punkt Krytyczny, pendrive’y o pojemności 2GB, voucher na pizzę od Night Pizza Szczecin, a także klucz do dodatku Starcraft II: Heart of the Swarm!

Nie zastanawiaj się więcej. Dołącz do miłośników e-Sportu z inicjatywą Forge of Stars w najbliższą sobotę 9 listopada w Kicker Pub. Oglądaj z nami najlepszych profesjonalnych graczy zawodowych Starcraft II, graj w turnieju i zgarnij nagrody w konkursach.

Forge of Stars: Barcraft 2013 Starcraft II World Championship Series Grand Finals

w programie: relacja na żywo z 2013 Starcraft II World Championship Series Grand Finals, drużynowy turniej Starcraft II: Heart of the Swarm (2 vs 2) oraz konkursy dla uczestników wydarzenia
miejsce: Kicker Pub, ul. Opłotki 2 w Szczecinie
termin: 9 listopada 2013 (sobota)
godziny: 16.00 – 03:00
wstęp: wolny
warunki uczestnictwa: wstęp dla uczestników powyżej 16 roku życia.

 

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz