Forge of Stars: finały Barcraft 2013 Starcraft II World Championship Series

Reklama

Ostateczne starcie już blisko! Inicjatywa Forge of Stars oraz Barcraft Szczecin zapraszają na relację z finałów światowego wydarzenia e-sportowego – 2013 Starcraft II World Championship Series Grand Finals, które odbędą się na tegorocznym Blizzconie. Dla każdego fana Starcraft będzie to jedno z największych wydarzeń tego roku. 9 listopada w Kicker Pub będzie można obejrzeć relację na żywo, dopingować najlepszych graczy zawodowych, zagrać w turnieju i wygrywać w licznych konkursach.

Reklama

Forge of Stars wkracza na scenę e-sportową. Organizatorzy zapraszają na relację na żywo z ostatniego dnia globalnych finałów e-sportowych 2013 Starcraft II World Championship Series odbywających się w ramach siódmej edycji Blizzcon® w Anaheim. Impreza organizowana przez Blizzard Entertainment jest świętem społeczności graczy z całego świata, zgromadzonych wokół uniwersów Warcrafta®, StarCrafta® oraz Diablo®. Stanowi najważniejsze wydarzenie roku dla każdego fana serii Starcraft II, co gwarantuje rozrywkę e-sportową na najwyższym poziomie. W wielkich finałach zmierzy się ze sobą szesnastu najlepszych graczy zawodowych Starcraft II rywalizujących o łączną pulę nagród w wysokości 250 000 USD.

Prócz niesamowitych emocji e-sportowych związanych z Blizzconem na uczestników czekają dodatkowe atrakcje w postaci lokalnego drużynowego turnieju Starcraft II: Heart of the Swarm (2 vs 2) oraz licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Nagrodą główną będzie zaproszenie do Labirynt Laser Tag Szczecin na zabawę dla 4 osób. Zapisy na turniej rozpoczną się 28 października. Więcej szczegółów już wkrótce.

Forge of Stars już 9 listopada w Kicker Pub, ul. Opłotki 2. Start o godzinie 16:00, wstęp wolny, wydarzenie przeznaczone dla uczestników powyżej 16 roku życia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.forgeofstars.com oraz na Facebooku.


Forge of Stars to inicjatywa grupy pasjonatów dążących do rozwoju sportów elektronicznych. Jej misją jest propagowanie tej formy rozrywki, tworzenie wydarzeń i imprez z nią związanych na terenie Szczecina, a także aktywizacja lokalnej społeczności fanów. Za jeden z głównych celów Forge of Stars stawia sobie również upowszechnianie wiedzy o e-sporcie w świadomości mieszkańców regionu. Pierwszym efektem jej działań jest organizacja Forge of Stars: Barcraft 2013 Starcraft II World Championship Series Grand Finals. Wydarzenie to stanowi wstęp do innych cyklicznych imprez e-sportowych w Szczecinie. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu Kuźnia Pomysłów, organizowanego przez Fundację na rzecz Promocji Miast i Atrakcji Miejskich „Hot-Point” oraz Stowarzyszenie Liderów i Fundraiserów ze Szczecina.

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz