Český film, czyli pub i kino w jednym

Określenie “czeski film” dotychczas kojarzyło nam się z czymś niezrozumiałym i zabawnym… jak fabuła filmu wyprodukowanego u naszych południowych sąsiadów. Już wkrótce ten stereotyp może zostać obalony, a czeski (a dokładniej český) będzie kojarzył nam się wyłącznie z fajnym miejscem, w którym można miło spędzić czas. W piątek, 27 września odbędzie się otwarcie nowego lokalu “Český film”.

“Český film” mieści się przy al. Jana Pawła II w podziemiach dawnego “Świata Dziecka”. Jest to połączenie kawiarni, pubu i kina. Będzie można tutaj obejrzeć kultowe filmy, napić się m.in. piwa beczkowego z Czech, wina z Moraw, kawy lub herbaty, a także coś przekąsić. Dzięki oryginalnemu wystrojowi będzie można poczuć się jak w klimatycznym małym kinie – są tutaj bowiem prawdziwe fotele kinowe, wielki biały ekran, a na ścianach wiszą plakaty filmowe, na których rozpoznamy m.in. takie legendy światowego kina jak Audrey Hepburn, John Travolta czy Blues Brothers.

W “Českým filmie” będą wyświetlane popularne, a wręcz kultowe filmy sprzed lat. Będzie tu można obejrzeć m.in. “Ojca Chrzestnego”. Co ważne – wstęp na wszystkie seanse będzie darmowy. W planach są także tematyczne wieczory filmowe. Lokal będzie czynny codziennie od godz. 10.00 do ostatniego klienta.

Więcej informacji o lokalu można znaleźć na Facebooku: www.facebook.com/film.czeski

Wielkie otwarcie planowane jest na piątek, 27 września o godz. 20.00.

 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz