5 Smaków, czyli kuchnia dla wymagających – konkurs

Jest wśród nas wiele osób, które chciałyby wybrać się do restauracji na dobry obiad, jednak z pewnych powodów nie mogą tego zrobić. Będąc na specjalnej diecie, często należy sobie odmawiać wielu przysmaków. Innym problemem jest fakt, że niewiele restauracji jest w stanie sprostać wymaganiom osób, które muszą odżywiać się według ściśle określonych zasad. W naszym mieście tego problemu już nie ma, gdyż istnieje w Szczecinie restauracja z menu dedykowanym dla osób na specjalistycznej diecie: bezglutenowej, wegańskiej i wegetariańskiej.

Restauracja 5 Smaków prowadzona jest przez dietetyka – Annę Grzechowiak. Lokal specjalizuje się w zdrowej kuchni dla całej rodziny i uwzględnia wymagania klientów z alergią, celiakią, nadciśnieniem i nadwagą. W ofercie restauracji znajduje się także szeroki wybór dań wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych. Co jest bardzo istotne – każde danie przygotowywane jest od podstaw przy użyciu tylko naturalnych produktów i tradycyjnych metod przyrządzania.

Tajemnica gotowania według 5 Smaków polega na szanowaniu praw natury, uwzględnianiu energii pożywienia i pór roku w diecie. Dewizą Restauracji są słowa Hipokratesa: „Jedzenie powinno być lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem.”

Więcej o restauracji na stronie www.5smakow.com i na Facebooku: www.facebook.com/Restauracja5Smakow.


Konkurs

Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie “Co to jest gluten?” wylosujemy szczęśliwca, który będzie mógł zjeść pyszny i zdrowy obiad w “5 smakach” z dużą zniżką. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 12 września, do północy.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz