twojeph, czyli pasja tworzenia

Ostatnio wiele się u nas dzieje w dziedzinie szeroko pojętej kreatywności. Jednym z ciekawszych przykładów jest twojeph – kolaboracja szczecińsko-warszawska. Nowa marka, którą kreują dwie przyjaciółki pochłonięte pasją tworzenia już działa na lokalnym rynku. Pod tą nazwą kryją się inicjały pomysłodawczyń, a także główne założenia marki – projekty indywidualne jak twoje pH skóry.

Jednym z produktów ph są branso. Wszystkie modele zebrane w kilku kolekcjach można dowolnie ze sobą łączyć i kompletować. Tak powstają indywidualne zestawy, które tworzą spójną całość. Każda nowa seria jest uzupełnieniem poprzedniej i umożliwia bardzo dużą personalizację efektu końcowego – bez względu na płeć. www.facebook.com/twojeph.

Kolejny projekt to piktoczaki – piktogramowe ilustracje, które interpretują świat na swój sposób. Początkowo miały być wykorzystane jako rysunki i teksty na duże torby z włókniny znajdujące się także w asortymencie ph. Piktoczaki odnoszą się do różnych sfer kobiecego życia i rozwinęły się na tyle, że powstał o nich osobny fanpage, na którym można poznać ich specyficzny punkt widzenia… www.facebook.com/piktoczaki

Kolejny planowany etap, to kombinezony niekoniecznie tylko dla Pań, a to dopiero początek…

„Motto marki to: zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz. Dlatego nie zamykamy się w jednym nurcie. Rzeczywistość dostarcza nam wiele środków wyrazu więc czemu z tego nie korzystać?” – cyt. twoje ph  (Paula i Haha alias Magda)

Kto za tym stoi?

  • Paula Kapiec – Kałużyńska: ilustracje, torby kombinezony
  • Haha alias Magdalena Czarnecka: branso, teksty, torby
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz