Sobota Adopcyjna w Policach – podaruj zwierzakom nowy dom!

W sobotę, 2 marca, w siedzibie Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami – Koła w Policach odbędzie się akcja mająca na celu znalezienie domów dla bezdomnych zwierzaków.

Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby adoptować zwierzaka. Pod opieką polickiego koła TOZ znajdują się pieski i kotki – małe, duże, młode, starsze, różnej maści. Każdy z nich potrzebuje swojego domu, swojego opiekuna, z którym pozostanie do końca swego życia.

Nie możesz adoptować psa czy kota na stałe, ale możesz stworzyć mu dom tymczasowy? TOZ Koło Police oferuje ze swojej strony karmę i opiekę
weterynaryjną, w zamian za Twoją opiekę nad zwierzakiem.

Ponadto wolontariusze zapraszają do porozmawiania na temat zwierząt oraz służą doradztwem, a także zapraszają do pozostania jednym z nich!

Siedziba TOZ Koło Police mieści się przy ul. Bankowej 9b/12 (blaszany hotel). Telefon kontaktowy: 514 032 196.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce – Koło w Policach jest Organizacją Pożytku Publicznego, którą można wesprzeć 1% podatku przy rozliczeniu PIT. Aby przekazać 1% podatku na konto polickiego Koła TOZ, należy Wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. W komórce zaznaczonej jako wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) należy podać:

1. Nazwę OPP: TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE
2. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS): 0000154454
3. Wnioskowaną kwotę, która nie może przekroczyć 1% kwoty podatku należnego w zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.
4. Oraz koniecznie dodatkowo: W komórce „Informacje uzupełniające”: „Deklaruję przekazanie 1% podatku na rzecz TOZ Koło w Policach” – tylko dzięki temu pieniądze zostaną przekazane na działalność Koła TOZ w Policach.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Koło w Policach
72-010 Police
ul. Bankowa 9/12
nr konta: 26 1940 1076 3025 4299 0000 0000 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz