Jak zabytkowy hangar stał się nowoczesnym klubem sportowym

Kiedyś w tym miejscu można było zobaczyć samoloty, w tej chwili jedynymi latającymi rzeczami są… piłeczki! Stary hangar z 1906 roku przy ul. Przestrzennej nad Jeziorem Dąbie przeszedł gruntowną modernizację i mieści się w nim nowoczesny klub sportów indoorowych Marina Sport – Squash & Ricochet Club.

Marina Sport – Squash & Ricochet Club został oficjalnie otwarty 25 stycznia. W chwili obecnej w jego ofercie jest squash, ricochet (absolutna nowość), badminton, tenis stołowy i ścianka do wspinaczki (ta sama, która wcześniej znajdowała się w CHR Galaxy). Wkrótce będzie można skorzystać z siłowni i zajęć fitness. Wszystko to w industrialnych wnętrzach stylowo zaadaptowanego hangaru lotniczego o powierzchni 2 tysięcy metrów kwadratowych. Latem będzie można również uprawiać sporty wodne.

Tak wyglądał hangar przy ul. Przestrzennej dawniej:

A tak prezentuje się dziś w zupełnie nowej roli:

Na dobry początek Marina Sport – Squash & Ricochet Club przygotował atrakcyjne rabaty na squasha i ricocheta.

Od 23 lutego do 30 marca 2013 każdy może otrzymać atrakcyjny rabat na dowolną ilość godzin gry w squasha i ricocheta i stworzyć swój własny super karnet. Promocja zaczyna się 50 procentowym rabatem, który maleje o 1% z każdym dniem, dlatego lepiej wykupić godziny jak najwcześniej, żeby dostać jak najniższą zniżkę.

W sobotę, 23 lutego, czyli w pierwszym dniu promocji klient otrzymuje rabat 50% na zakup dowolnej ilości godzin gry w squasha i ricocheta, bez limitów. W niedzielę 24 lutego zniżka wynosi 49%, w poniedziałek 48%, a we wtorek 47% itd. Rabat maleje o 1% każdego dnia, aż do 30 marca, kiedy osiągnie pułap 15%.

Można wykupić dowolną ilość godzin na korcie i wykorzystać je w dowolnym terminie. Karnet będzie wydawany imiennie, więc może go okazywać wyłącznie jego właściciel, natomiast liczba osób korzystających wraz z nim z kortu jest wolna od ograniczeń. Ograniczeniom nie podlega również termin ważności karnetu.

Szczegóły dotyczące promocji: www.facebook.com/events/122095077971782/

Informacje o klubie: www.marina-sport.pl i www.facebook.com/marinaszczecin

 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 Responses

  1. Dzięki Marino za karnety, jeden dostałam w konkursie na fejsie, drugi dokupiłam w promocji. Pozdrawiam Agnieszkę, która jest bardzo miła i pomogła nam w pierwszych krokach ze squashem. Buziaczki!

  2. Wciągam karnet na promocji! Ładna miejscówka, blisko z miasta.

  3. Bardzo fajna inicjatywa. Opierając się na tym co widziałem mogę śmiało powiedzieć że sposób w jaki hangar został zaadaptowany to kawał naprawdę dobrej roboty. Bardzo istotny jest też fakt że klub poza wyglądem kładzie nacisk na promocję wymyślając coraz to nowe promocje. Zapowiada się że będzie to poważny gracz na naszym rynku Squashowym.

Dodaj komentarz