Genpact w biurowcu przy Bramie Portowej?

W szczecińskich mediach pojawiły się niedawno nieoficjalne informacje, że do nowego biurowca w miejscu “grzybka” wprowadzi się jedna z największych firm branży outsourcingowej na świecie – Genpact. Firma prowadzi właśnie w Szczecinie rekrutację nowych pracowników.

Genpact szuka osób na stanowiska specjalistów do obsługi klientów niemieckojęzycznych i HR managera. Do zadań specjalistów do obsługi klientów niemieckojęzycznych należeć będzie administrowanie kontami bankowymi, sprawdzanie poprawności danych i dbanie o zapewnienie satysfakcji klienta. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego, podstawy języka angielskiego, obsługa Excela i zdolności analityczne. HR manager musi mieć co najmniej trzyletnie doświadczenie oraz biegle znać język angielski i niemiecki.

Firma prawdopodobnie zajmie dwa lub trzy piętra w biurowcu Brama Portowa I, co daje szansę na stworzenie nawet do 300 nowych miejsc pracy.

Na razie przedstawiciele firmy SwedeCenter zarządzającej biurowcami nie potwierdzają, ani również nie dementują tej informacji.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz