Młodzieżowe ferie na półmetku!

Pierwszy tydzień aktywnie spędzonych ferii z Młodzieżową Radą Miasta Szczecin już za nami. Już pierwszego dnia w Szczecińskim Domu Sportu zjawiło się około 200 osób chcących za darmo popływać na basenie Floating Arena.

Taka frekwencja utrzymywała się przez cały tydzień. Dodatkowo we wtorek i czwartek szczecińska młodzież mogła, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z Klubu ATLANTYDA, nauczyć się nurkować z profesjonalnym sprzętem. Uśmiechów i zabawy nie było końca.

Oprócz tego, na Prawobrzeżu na młodzież czeka świetnie przygotowane Lodowisko Szczecin, gdzie każdy za okazaniem legitymacji szkolnej od poniedziałku do piątku może jeździć do woli płacąc jedynie za godzinę.

A co czeka nas w tym tygodniu?

Następny tydzień to także lodowisko i basen, ale tym razem we wtorek i czwartek zapraszamy wszystkich na wspólną grę w piłkę wodną z klubem Arkonia.

Dla miłośników kultury, także znajdzie się coś miłego. Od poniedziałku do piątku, o godzinie 12.00, każdy kto wypowie hasło „Młodzieżowa Rada Miasta Szczecin”, będzie mógł za połowę ceny zwiedzić wszystkie atrakcje na Zamku Książąt Pomorskich.

Impreza podsumowująca odbędzie się w niedzielę, 10.02.2013r. na Lodowisku Szczecin. Podczas zabawy zostanie zorganizowany konkurs na najlepszego DJ’a, a także ognisko. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz