Młodzież zadowolona z ferii

Ferie zimowe dopiero się rozpoczęły, a wraz z nimi akcja “Ferie dla młodzieży” organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Szczecina i już pojawiły się pozytywne opinie na temat inicjatywy.

MRMS postanowiła pochwalić się jednym z pozytywnych komentarzy dotyczących zorganizowanej przez nich akcji.

“Młodzieżowa Rada Miasta w tym roku zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie świetną organizacją ferii oferując wiele bardzo ciekawych atrakcji dla szczecińskiej młodzieży organizując m. in. vouchery do Fabryki Sportu „Sports Factory” oraz bilety do teatru czy zniżki na lodowisko. Myślę że posiadają oni bardzo dużą gamę atrakcji na całe ferie dla szczecinian i nie tylko. Organizacja wydarzenia poprzez portal społecznościowy, jakim jest Facebook, to bardzo dobrze przemyślana rzecz w obecnych czasach. Jestem bardzo zadowolony z obecnych i przyszłych atrakcji oraz ze świetnej organizacji wydarzania. Duży plus dla MRMS!” – Kacper Tarsa

Cieszy fakt, że młodzi ludzie, zamiast tylko spędzać czas przy komputerach i narzekać, że w Szczecinie nic się nie dzieje, czynnie korzystają z oferty, która została przygotowana z myślą o nich podczas dwutygodniowej przerwy w nauce. A atrakcji naprawdę nie brakuje… Lodowisko Szczecin, Floating Arena, Sports Factory, Teatr Kana i wiele innych.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/394311117327321/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz