Ferie dla szczecińskiej młodzieży – taniej, za darmo lub bez ograniczeń!

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecin rozpoczęła akcję pt. „Ferie dla szczecińskiej młodzieży!”. W ramach tego przedsięwzięcia, młodzi mieszkańcy Szczecina, będą mieli możliwość, nieodpłatnego, bądź zniżkowego, uczestniczenia w wielu zajęciach sportowych, organizowanych na terenie naszego miasta.

Przykładowo w poniedziałki, środy i piątki, entuzjaści pływania, mogą przyjść do Szczecińskiego Domu Sportowego na Floating Arenę, by za okazaniem legitymacji uczniowskiej, skorzystać z darmowego, rekreacyjnego wejścia na basen. We wtorki i czwartki SDS stwarza możliwości do bardziej aktywnego spędzenia wolnego czasu. W tych dniach odbywać się będą zajęcia koordynowane przez animatorów, trenerów, ratowników i kadrę techniczną. Prowadzący w programie mają liczne konkursy, konkurencje i zajęcia z płetwonurkami dla młodzieży powyżej 13 roku życia.

Akcję MRMS wsparło również Lodowisko Szczecin przy ul. Botanicznej na Osiedlu Majowym, oferując możliwość wykupu całodniowego wstępu na lodowisko, za cenę jednej godziny. W skrócie: Płacisz raz, a jeździsz ile chcesz!

Młodzieżowa Rada Miasta współpracuje także z Szczecińskim Sekretariatem ds. Młodzieży, który przygotował “Warsztaty Aktywuj Ferie 2013”, będące cyklem szkoleń i wykładów o przeróżnej tematyce. W skład której wchodzi zarówno wiedza o kosmetyce naturalnej jak i seminarium fotograficzne – światło w portrecie. Warsztaty trwać będą od 28 do 31 stycznia.

Więcej szczegółowych informacji oraz aktualności na temat akcji „Ferie dla szczecińskiej młodzieży!” znaleźć można na facebookowym fanpage Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin w zakładce „wydarzenia”.

Strona wydarzenia na Facebooku – http://www.facebook.com/events/394311117327321/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz