Ferie z matematyką w Wyższej Szkole Bankowej

Propozycji na ferie w Szczecinie nie brakuje. Jedną z nich są bezpłatne warsztaty z matematyki, przygotowujące do matury, które odbywać się będą w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.

Wszystkich licealistów, którzy chcą pracowicie spędzić ferie, przygotowując się do matury z matematyki, Wyższa Szkoła Bankowa zaprasza na bezpłatne warsztaty z tego przedmiotu, które prowadzone będą przez wykładowców tej Uczelni. Zajęcia będą odbywały się codziennie, od poniedziałku do piątku (od 28 stycznia do 8 lutego) o godz. 10.00 lub 12.00.

W województwie zachodniopomorskim do egzaminu maturalnego w 2012 roku po raz pierwszy przystąpiło 12 749 osób, spośród których zdało 9551 osób. To oznacza zdawalność na poziomie 78% (średnia krajowa wynosi 80%) i była jedną z najniższych w kraju. Samej matematyki nie zdało ponad 15% przystępujących do egzaminu maturalnego. Nic więc dziwnego, że tegoroczni maturzyści drżą już na samą myśl o maturze z tego przedmiotu. Aby ułatwić im przygotowania WSB już po raz 5 organizuje „Ferie z matematyką”.

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki odbywać się będą od 28 stycznia do 8 lutego, o godz. 10.00 lub 12.00 (do wyboru) w budynku WSB mieszczącym się przy al. Wojska Polskiego 128 w Szczecinie. Wszyscy chętni mogą zapisać się on-line na stronie uczelni www.wsb.szczecin.pl.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

One Response

  1. Hmm, perspektywa spędzenia ferii ucząc się matematyki nie wygląda dobrze. No ale jak mus to mus. Wie ktoś czy są jeszcze miejsca?

Dodaj komentarz