Monika Pyrek w Radiu Szczecin

Monika Pyrek – jedna z najlepszych tyczkarek na świecie zadebiutowała dzisiaj w nowej roli. Od poniedziałku, 14 stycznia, wspólnie ze znanym m.in. z Radia Zet i TVP Info, Krzysztofem Żurkiem prowadzi Studio Bałtyk – poranną audycję Polskiego Radia Szczecin.

Studio Bałtyk od tej pory będzie miało czwórkę prowadzących na dwie zmiany. W godzinach 5.00 – 7.00 audycję poprowadzą Kamila Olkusz i Grzegorz Lament, natomiast od godz. 7.00 do 10.00 za mikrofonami zmienią ich Monika Pyrek i Krzysztof Żurek. Studio Bałtyk, a także inne audycje Radia Szczecin można nie tylko słuchać za pośrednictwem radioodbiorników i w Internecie, ale również oglądać na żywo – audycja jest bowiem transmitowana na żywo na stronie www.radioszczecin.tv.

To zupełnie nowy etap w życiu Moniki Pyrek. Dwukrotna wicemistrzyni świata i wicemistrzyni Europy w skoku o tyczce, 11 stycznia oficjalnie zakończyła karierę sportową. Tego dnia w Teatrze Współczesnym odbył się jej benefis. Natomiast dzień później poślubiła swojego menedżera i od dziesięciu lat partnera życiowego, Norberta Rokitę.

 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz