Biurowce nie będą stały puste…

Zła wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli na to, że będą mogli do końca życia powtarzać ulubione powiedzenie szczecińskich malkontentów, że “biurowce stoją puste”. Na ich nieszczęście pojawiają się najemcy, którzy te puste biurowce zapełnią.

Jak donosi “Kurier Szczeciński”, już wkrótce dwa lub trzy piętra sześciokondygnacyjnego budynku “Brama Portowa I” (w miejscu “grzybka”) ma zająć jedna z zachodnich firm branży BPO (Business Process Outsorcing, czyli usług towarzyszących biznesowi). Pozwoli to na stworzenie nawet 300 miejsc pracy.

Firma SwedeCenter, do której należą nowe biurowce przy Bramie Portowej nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Według przedstawicieli SwedeCenter oficjalne informacje trafią do mediów najpóźniej do końca stycznia.

Również na przełomie stycznia i lutego powinny się pojawić oficjalne informacje na temat wynajmu powierzchni w innym powstającym biurowcu – Piastów Office Center u zbiegu al. Piastów i Bohaterów Warszawy, gdzie poza zapowiadanym wcześniej klubem fitness, swoje siedziby będą miały m.in. firmy branży ubezpieczeniowej i informatycznej.

Te puste, surowe wnętrza za kilka miesięcy będą wyglądały zupełnie inaczej:

 
[Głosów:0    Średnia:0/5]

One Response

  1. Business Process Outsourcing – “zjedliście” literkę.

Dodaj komentarz