Fotogeniczny Turzyn – konkurs

Reklama

Skwer im. Janiny Szczerskiej, “kwartały turzyńskie”, lofty na ul. Ściegiennego, “Polmos” to tylko niektóre inspirujące miejsca, znajdujące się w granicach osiedla Turzyn, które warto utrwalić na fotografii. Rada Osiedla Turzyn zaprasza mieszkańców Szczecina do udziału w konkursie fotograficznym.

Reklama

Nieważne, czy dysponujesz lustrzanką wartą kilka tysięcy, czy kompaktem za kilkaset złotych. Tu nie liczy się sprzęt, ale podejście do tematu, ciekawe ujęcia i kreatywność.  Warunek jest jeden: zdjęcia muszą być wykonane w granicach osiedla Turzyn. Jeżeli nie wiesz, gdzie zaczyna się, a gdzie kończy osiedle Turzyn, skorzystaj z mapki. Po prostu weź aparat, idź na spacer i zrób kilka dobrych zdjęć. W konkursie mogą brać udział także fotografie wykonane wcześniej – nawet takie sprzed kilku lat.

Najlepsze prace zostaną nie tylko nagrodzone atrakcyjnymi upominkami (są to m.in. książki, płyty, t-shirty), ale również zostaną zaprezentowane szerszej publiczności podczas specjalnie zorganizowanych wystaw.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia. Szczegóły konkursu na stronie Rady Osiedla Turzyn.

 

Reklama
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Komentarze

Dodaj komentarz